ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

Cieszymy się ogromnie zakończeniem kolejnego wspaniałego roku przedszkolnego! W czerwcu pożegnaliśmy absolwentów z trzech grup przedszkolnych: “Sikorki”, “Jeżyki” oraz “Wiewiórki”. Dzieci, pełni radości i dumy, zaprezentowali nam fantastyczny program artystyczny. Śpiew, taniec, recytacja wierszyków – nasze przedszkolaki doskonale pokazały, jak wiele umiejętności zdobyły przez ten czas. Ich występ był nie tylko piękny, ale także pełen uroku i pasji. W trakcie uroczystości nie mogło zabraknąć również wręczenia dyplomów naszym małym absolwentom. To dla nas wyjątkowy moment, w którym widzimy, jak nasze przedszkolaki rosną i rozwijają się. Dyplomy są wyrazem uznania dla ich pracy, zaangażowania i postępów, jakie osiągnęły w przedszkolu.

Dziękujemy również Rodzicom za zaufanie, jakim obdarzyli nasze przedszkole. Wasze wsparcie i aktywna obecność na tym wyjątkowym wydarzeniu były niezwykle ważne dla naszych dzieci. Wspólnie tworzymy silną społeczność, która troszczy się o rozwój i szczęście naszych maluchów.

Zakończenie przedszkola to czas pełen wzruszeń i radości. Dzięki wspólnym wysiłkom i zaangażowaniu, stworzyliśmy dla naszych przedszkolaków piękne wspomnienia i solidne fundamenty na przyszłość. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i patrzymy z nadzieją w kierunku kolejnych etapów ich edukacyjnej podróży.

Życzymy naszym absolwentom wspaniałych wakacji i sukcesów w kolejnych etapach ich życia. Cieszymy się, że mieliśmy okazję być częścią ich przedszkolnej podróży i śledzić, jak rosną i rozwijają się.