XII EDYCJA KONKURSU MIEJSKIEGO “BAJKA RADUJE I WYCHOWUJE”

28 kwietnia w Publicznym Przedszkolu nr 4 odbyła się XII edycja konkursu miejskiego “Bajka raduje i wychowuje”. Nasze przedszkole reprezentowali Hanna i Dawid z grupy “Jeżyki”. Reprezentanci z Polski i Ukrainy zdobywali punkty wykazując się licznymi umiejętnościami oraz znajomością bajki “Koziołek Matołek” (m.in. układali puzzle, rozwiązywali zadania z kodowaniem, rozpoznawali bohaterów utworu K. Makuszyńskiego oraz litery polskiego i ukraińskiego alfabetu). Po zadaniach sprawnościowych i zabawie przy muzyce dzieci wysłuchały opowieści “O siedmiu koźlątkach” w formie teatru kamishibai w wykonaniu jednej z jurorek. Mile spędzony czas uwieńczył poczęstunek i oczekiwane nagrody. Gratulujemy naszym przedszkolakom!???