SPOTKANIE Z PISARKĄ

14 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z pisarką książek dla dzieci p. Wiesławą Pyrcz, która pisze wiersze edukacyjne o zdrowiu i przyrodzie. Inspiracje do ich pisania autorka czerpie z pracy z dziećmi oraz zamiłowań i zainteresowań przyrodniczych. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać książki, które napisała p. Wiesława Pyrcz oraz obejrzeć oryginalne obrazki, które zostały wykorzystane w jej literaturze. Pani Wiesława Pyrcz zaprezentowała dzieciom napisane przez siebie książki tj. „Urodziny biedronki i inne wiersze o przyrodzie”, „Wiersze, które uczą przyrody”, „Recepta na zdrowie” oraz „O misiach i o niedźwiadkach”. Przedszkolaki wysłuchały także fragmentów bajek, które czytane były przez samą autorkę. Wzbudzały one wiele entuzjazmu i radości.