PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, spełniania marzeń i okazywania sobie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, w naszym przedszkolu dnia 20.12.2022r. odbyło się przedstawienie świąteczne. Dzieci z grupy „Sikorki” w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii zaprezentowały występ artystyczny dla swoich kolegów i koleżanek oraz Pań z całego przedszkola. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując brawa od publiczności. Do świątecznego dziecięcego przesłania życzenia dołączyła Pani Dyrektor przedszkola, życząc wszystkim zdrowych, radosnych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Kolejny raz okazało się, że takie emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują, jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia.