PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W grudniu w grupie “Wróbelki” odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz Pani Dyrektor. Dzieci w odświętnych strojach pięknie zaprezentowały program artystyczny, m.in.: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy Pani Dyrektor za pomocą magicznej kredki dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał dyplom pasowania. Maluchy były pogodne, radosne, a co najważniejsze dumne, że zostały prawdziwymi przedszkolakami.