KONKURS RECYTATORSKI

W piątek 2 grudnia br. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski “Wiersze Jana Brzechwy”. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, prezentowanie umiejętności dzieci oraz zachęcanie do występów przed publicznością. Prezentacje odbywały się pod czujnym okiem Jury w składzie: przewodnicząca – pani logopedka- Joanna Łasak-Hampel, członkowie: pani intendentka- Marzena Rataj i rodzic- Paulina Śliwa. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłymi zdolnościami recytatorskimi! Zdaniem Jury nie sposób było wybrać kto był najlepszy, więc zdecydowano przyznać nagrody równorzędne – każdy był bowiem wyjątkowy!

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, a paniom za przygotowanie wspaniałego konkursu.