Publiczne Przedszkole nr 14 im. Wróbelka Elemelka w Pile

DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W PILE

 

Dnia 26 maja dzieci z grup starszych, którzy w roku szkolnym 2023/24 będą przyszłymi klasami pierwszymi odwiedzili Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile. Do szkoły przybyły więc trzy grupy: Sikorki, Wiewiórki oraz Jeżyki. Każda z grup miała przydzielonego wolontariusza, który oprowadzał dzieci po szkole. W tym dniu przedszkolaki odwiedziły świetlicę, bibliotekę szkolną oraz salę lekcyjną klasy 1b. Każdy punkt miał przewidziane dla dzieci ciekawe zajęcia. Na koniec wspólnie bawiliśmy się na szkolnym placu zabaw.

Dziękujemy Szkole Podstawowej za miłe przyjęcie, a pani mgr Annie Czechowicz za zorganizowanie dnia otwartego dla naszych przedszkolaków.

Skip to content