DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 10 listopada 2023 roku, nasze przedszkolaki świętowały Narodowe Święto Niepodległości w wyjątkowy sposób. Nasi wspaniali artyści przygotowali niezapomniany występ z okazji 11 listopada. Z dumą prezentowali swoje umiejętności w pieśniach patriotycznych, recytacjach oraz symbolicznych układach tanecznych o miłości do Ojczyzny. To był wzruszający moment, kiedy maluszki w kolorach narodowych tańczyły z flagami biało – czerwonymi, oddając hołd symbolom Polski. Starszacy zaprezentowali swoje talenty w podniosłym przedstawieniu “Pisk Białego Orła”. Symbolika barw narodowych była wyraźnym wyrazem szacunku i miłości do naszej Ojczyzny. Chłopcy starannie naśladowali charakterystyczne ruchy żołnierskie, co sprawiło, że występ nabrał jeszcze większego uroku i autentyczności.

Wielkie gratulacje dla grup: “Wiewiórki”, “Sówki” i “Wróbelki”, które z zaangażowaniem przekazywały swoje przesłanie poprzez kolorystykę i symbolikę występu. Nasi mali artyści mieli ogromne wsparcie ze strony swoich rodziców i bliskich, którzy z dumą obserwowali występy swoich pociech. Atmosfera była nasycona radością i miłością do kraju. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

Dumni z naszych najmłodszych obywateli, razem celebrujemy wielkie Święto Niepodległości!