DZIEŃ MAMY I TATY I ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W dniach od 20 do 27 maja w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty oraz uroczyste zakończenie roku szkolnego 6-latków, podczas których każda z grup zaprezentowała swój program taneczno – wokalno – recytatorski. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Dzieci dziękowały serdecznie nauczycielom i całemu personelowi za wszystkie miłe chwile spędzone i przeżyte w przedszkolu przez minione miesiące i lata. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki, a dzieci z grup najstarszych otrzymały książki, tablo oraz dyplomy ukończenia przedszkola.