WIGILIA I JASEŁKA U JEŻYKÓW

Gwiazda Betlejemska już na niebie wschodzi,
Niechaj się Wam wszystkim jak najlepiej powodzi.
Szczęście niech Wam służy o każdej godzinie
I to co najlepsze niech Was nie ominie!
Niech przy zapachu strojnej choinki,
Upłyną piękne chwile polskiej wigilii
Ze wspólnie śpiewaną kolędą,
Gośćmi przy stole,
W pełnym Miłości rodzinnym kole!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z grupy „Jeżyki”, które 21 grudnia, zaprezentowały swoim rodzicom oraz rodzeństwu jasełka bożonarodzeniowe. Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.
Po złożeniu świątecznych życzeń przez Panie: Beatę Hein i Patrycję Mozelewską, odbyła się wigilia grupowa, na której nie zabrakło pyszności przygotowanych przez rodziców. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.

Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci z grupy „Jeżyki” za pomoc w przygotowaniu jasełek oraz wigilii.