SPRINTEM DO MARATONU

9 czerwca dzieci z grupy „Zajączki” oraz „Wiewiórki” wzięły udział w wydarzeniu sportowym „Sprintem do Maratonu” zorganizowanym na terenie przedszkola. Celem wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, a także wyrabianie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej. Aktywność ruchowa dzieci od najmłodszych lat jest doskonałą inwestycją w ich zdrowie, rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny.
Dzieci ubrane w sportowy strój i po odpowiedniej rozgrzewce stanęły na starcie, aby wyruszyć na bicie rekordów.

Opracowały: A. Parchimowicz i Magdalena Kleczewska