Publiczne Przedszkole nr 14 im. Wróbelka Elemelka w Pile

KONKURS PRZYRODNICZY “POZNAJEMY UROKI LASU”

 

Jesteśmy zadowoleni z kolejnej udanej edycji konkursu “Poznajemy uroki lasu”, która odbyła się 31 maja w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra. Nasza współpraca z Nadleśnictwem przyniosła doskonałe efekty, a udział pięciu przedszkoli: Publicznego Przedszkola nr 1, Publicznego Przedszkola nr 6 im. Jasia i Małgosi, Publicznego Przedszkola nr 16 im. Czerwonego Kapturka, Publicznego Przedszkola nr 17 im. Krasnala Hałabały oraz Publicznego Przedszkola nr 14 im. Wróbelka Elemelka, dodatkowo wzbogacił atmosferę wydarzenia.

Zadania konkursowe, które przygotowaliśmy dla przedszkolaków, okazały się wymagające i różnorodne, sprawdzając ich wiedzę i umiejętności. Cieszy nas fakt, że dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat lasu i poradziły sobie z zadaniami. Ich wysiłek został doceniony, ponieważ otrzymały wspaniałe nagrody, które na pewno dodatkowo umocniły ich zainteresowanie przyrodą. Przepyszne pączki na zakończenie wydarzenia były dodatkową niespodzianką dla uczestników konkursu.

Dziękujemy wszystkim przedszkolom, uczestnikom konkursu oraz naszym partnerom z Nadleśnictwa Zdrojowa Góra za udział i zaangażowanie. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy i kolejne inspirujące inicjatywy edukacyjne.???

Skip to content