Publiczne Przedszkole nr 14 im. Wróbelka Elemelka w Pile

KONKURS “BAJKA RADUJE I WYCHOWUJE”

 

W czerwcu dzieci z grupy „Wiewiórki” wzięły udział w X EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU “BAJKA RADUJE I WYCHOWUJE” organizowanego przez Publiczne Przedszkole nr 4. Zadaniem uczestników było stworzenie kart do teatrzyku kamishibai oraz napisanie dalszego ciągu do wybranej bajki. Dzieci wybrały bajkę „Calineczka”, a następnie za pomocą burzy mózgów wymyślały zakończenie bajki- inne niż wszyscy znamy. W kolejnym etapie Alanek zilustrował treść bajki.
Pomysły i zaangażowanie dzieci zaowocowały wyróżnieniem oraz nagrodą w postaci bonu na artykuły papiernicze. Zwycięskie prace można obejrzeć na stronie Publicznego Przedszkola nr 4:
https://publiczneprzedszkole4.pila.pl/rozstrzygniecie-x-edycji-konkursu-miejskiego-bajka-raduje-i-wychowuje/

Gratulujemy

                                                                                                                                                                          Opracowała: Anna Parchimowicz

Skip to content