JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

10 stycznia 2023 roku odbyły się dla całej społeczności przedszkolnej jasełka bożonarodzeniowe, przygotowane przez grupę „Jeżyki”. Przedstawienie było wyjątkowe i wzruszające. Przepiękna scenografia nadała temu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus. Nie zabrakło tradycyjnych kolęd i radosnym pastorałek. Był Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie oraz Trzej Królowie. Narrator – Liwia – pięknie czytając, opowiadała o narodzinach w Betlejem. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania od Pani Dyrektor Marleny Drozdowskiej i Wicedyrektor Lucyny Kwiatkowskiej. Zwieńczeniem uroczystości były życzenia noworoczne od Pani Dyrektor dla dzieci i pracowników przedszkola. Wszystko to sprawiło, że w przedszkolu zapanował uroczysty i nastrojowy klimat.