Publiczne Przedszkole nr 14 im. Wróbelka Elemelka w Pile

FESTYN RODZINNY

 

4 czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka odbył się w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny. Na tej niezwykłej imprezie plenerowej panowała od początku do końca radosna atmosfera zabawy, ponieważ organizatorzy bardzo się postarali i  zaproponowali moc atrakcji, aby wywołać promienne uśmiechy na twarzach dzieci, członków ich rodzin i wszystkich uczestników. Podczas festynu w części artystycznej dzieci zaśpiewały swoim rodzicom wzruszające piosenki z okazji Dnia mamy i taty. Oprócz wrażeń duchowych organizatorzy zadbali także o coś dla ciała. Można było zjeść kiełbasę z grilla, a na deser pyszne i bardzo różnorodne ciasta przygotowane przez rodziców z poszczególnych grup. Uczestnikom festynu zaproponowano najróżniejsze atrakcje, takie jak: zabawy z animatorką, występ iluzjonisty, pokaz tresury psa policyjnego, konkurencje sportowe, pokaz ratownictwa medycznego, pokaz straży pożarnej, stanowisko zdobienia tatuażami, stanowisko fotografa, stanowisko z lodami, kram różności, stanowisko malowania na folii. Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, firmie „Szalony świat”, pani Natalii Ostałowskiej- Animacje dla dzieci, iluzjoniście panu Oskarowi Zachara oraz wszystkim rodzicom zaangażowanym w przebieg festynu.

 

 

Skip to content