Publiczne Przedszkole nr 14 im. Wróbelka Elemelka w Pile

BAL KARNAWAŁOWY

 

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 04.01.2023r. w Publicznym Przedszkolu nr 14 im. Wróbelka Elemelka w Pile, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana było słychać huczną muzykę. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w pięknie udekorowanych salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Podczas wspólnych zabaw w sali “Sikorki” nie zabrakło pokazu strojów karnawałowych i konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę i wracały do swoich sal. Szkoda, że następny bal dopiero za rok. 🧙🏻‍♀️👮🏻‍♀️🧜🏻‍♀️👨🏻‍🚒

 

 

 

 

Skip to content